W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

1,4 109KM - kolor rury wydechowej na końcu.

Awatar użytkownika
krzysztofek

1,4 109KM - kolor rury wydechowej na końcu.

Post autor: krzysztofek »

Czołem zrobiłem Ryjkiem przez 2 tygodnie urlopu 1622 km po Polsce i co zauważyłem że mam sadzę w tłumiku i sadzą pokryty koniec rury wydechowej też tak macie? Dziwi mnie to bo w Golfie II z 89 roku takiego czegoś nie miałem a tez benzyna ale na gaźniku. Oleju mi nie ubyło ani grama płynu chłodniczego też. Tu jak jeździłem po swoim terenie to tankowałem na jednej stacji kłopotu takiego nie było. Czyżby to przez paliwo i się nie przejmować? Ta sadza jest sucha jak ja na palec wziąłem.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2017, 12:23 przez krzysztofek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kas602

Post autor: kas602 »

Gdzie i po co Ty jej zaglądasz...? ;) Bez stresu... To raczej w normie. Ew wrzuć foto...

Awatar użytkownika
krzysztofek

Post autor: krzysztofek »

no tak wyszło wiązałem buta bo się rozwiązał to zajrzałem hahahaha :) ok nie dramatyzuje auto jeździ nie psuje się a że ma nalot cóż widać tak ma być ale dzięki :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”