W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Prędkość maxymalna??

Awatar użytkownika
Tedi_19

Prędkość maxymalna??

Post autor: Tedi_19 »

Witam chciałem poruszyć temat prędkości maxymalnej.

Producent podaje, że predkość dla silnika 1.2 to 168 KM/H a dla silnika 1.4 to 183 KM/H manual i 170K KM/H automat. W rzeczywistości mogę powiedzieć a zarazem pochwalić się, że udało mi się na autostradzie osiągnąć magiczną 200setkę :)

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

udało mi się na autostradzie osiągnąć magiczną 200setkę
Oczywiście wszystko na niemieckich autostradach bez ograniczeń prędkość, prawda? Jak pojedziemy do Niemiec, to również pochwalę się wynikiem :-)
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

jeszcze nie testowałem, chociaż mnie bardzo już korci :-) , jednak czekam na wiosnę i ciepełko, a poza tym do tej pory zima i mały przebieg, ale jak tylko .... dam znać :-)

Awatar użytkownika
Tedi_19

A dokładnie na niemieckiej autostradzie pomiędzy Berlinem a Hamburgiem. Paliwo zatankowane Shell V-Power Racing 100 i opony Hankook Kinergy eco 185/65/15. Jak będzie ciepło to spróbuje polepszyć wynik :-)

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

witam w klubie ;-) też ostatnio zatankowałem Shell V-Power Racing 100 ;-) - zdecydowana poprawa w jeżdzie :D

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Zdarzyło mi się raz przekroczyć 160 km/h, ale ogólnie prędkość maksymalna jest mi obojętna. W tym kraju nie ma dróg do takiej jazdy, a do Niemiec się nie wybieram. Do setki ładnie się zbiera, i dalej też nie jest źle, i to mi wystarcza.

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

190 i to w Polsce :-)

Adi

Post autor: Adi »

A ile Wam pokazywalo na komputerze jesli chodzi o spalanie przy tej maksymalnej predkosci? :-)

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

Gorzów -Szczecin piękna droga 190 km zaraz po tzw. dotarciu teraz może więcej wyciśnie :)
Jacek

loserek

Post autor: loserek »

A powiedzcie lepiej czy te wasze wyniki to były licznikowe czy nawigacyjne? Bo jednak ma to znaczenie licznik zawsze przekłamuje w jakims tam procencie. No ale jednak jakby na to nie patrzeć to wyniki niezłe :devil2:
Konrad

Awatar użytkownika
Tedi_19

200 było na liczniku samochodu ;D

Awatar użytkownika
pstuszi

Post autor: pstuszi »

Ja w zeszłym roku w Niemczech wypociłem mój mały silniczek i niżej 160 nie schodziłem, max na płaskiej drodze to baaaardzo blisko 180 km/h hehe 179 moze ż :D

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Jeśli na liczniku miałeś 200 to osiągnąłeś fabryczne 180 :cool: :)

Ja "wycisnałęm" z mojego KIJA 172km/h wg nawigacji (szafa pokazywała prawie 190)
Zrobiłem to no autostradzie A2 na letnich oponach po 5000 km przebiegu.
Teraz czekam na ciepło, żeby założyć z powrotem letnie kapcie i pogonić jeszcze raz z nowym filtrem K&N, który powinien dać trochę więcej mocy a co za tym idzie trochę więcej na liczniku :)
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Tedi_19

No jak się zrobi ciepło to tez przegonię na autostradzie razem z nawigacją i zobaczymy ile teraz wyciągnie :P

Awatar użytkownika
wnuczak

Post autor: wnuczak »

ja tylko napisze to co juz chyba pisałem w innym wątku,
narazie na dotarciu także nie za szybko ale do 140km/h na liczniku miałem praktycznie takie samo wskazanie na GPSie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”