W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Bezmózgi na drogach.

Luźne rozmowy na każdy temat.
obanon

Bezmózgi na drogach.

Post autor: obanon »

Witam wszystkich postanowiłem założyć temat dotyczący "bezmózgów" na drogach. Ostatnio dosyć często poruszam się na trasach. Widzę nagminnie jak przy wyprzedzaniu tira pędzi idiota i zaczyna mrugać światłami aby zjechać. Zamiast zwolnić i dać wykonać manewr wyprzedzania. Czy tak w ogóle można pospieszać? Powiem Wam, że ostatnio zaczynam bać się jeździć autostradami widząc jaka panuje tam samowolka i nie dziwie się dlaczego dochodzi na prostej drodze do tak częstych wypadków. Generalnie to pokazuje, że samochód może sobie sprawić każdy błazen natomiast mózgu i inteligencji się nie kupi. Co o tym sądzicie. Mam nadzieję na aktywny temat :) pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 31 paź 2017, 17:38 przez obanon, łącznie zmieniany 1 raz.
ograniczenia w Mieście po coś są!!!!
ZWOLNIJ szkoda życia

Awatar użytkownika
lukaszzd

Post autor: lukaszzd »

Dołożę swoją historię z piątku (24.07.2015) Szczecin jechałem w kierunku Gorzowa Autostrada Poznańska (opis dla tych którzy znają okolicę). Droga jednojezdniowa, pół metrowy pas awaryjny i karetka na sygnale wszyscy zjechali na pobocze aby przez środek karetka przejechała. No i cóż pora wrócić na pas ruchu samochód z naprzeciwka wracał ja również wracałem ale samochód za postanowił wyprzedzić (na marginesie na ciągłej) i jedzie na kursie kolizyjnym ze mną mało brakowało abym się z nim zderzył czołowo. Nie wiem co bym typowi zrobił jak by mi rozwalił 3 miesięczne auto.

PS. facet jechał starą Fiestą.

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Nie przejmuj sie idiotami na autostradach, tak juz jest. Mi sie nie zdarzyło natomiast, zeby ktos mi mrygal, jak wyprzedzam tira. Co innego, jak ktos jedzie lewym pasem, kiedy prawy wolny.

obanon

Post autor: obanon »

To jest denerwujące, mam nadzieję że przy wyprzedzaniu taki debil nie wjedzie mi w "dupe". Myślę, że właśnie tak powstają wypadki na autostradach.
ograniczenia w Mieście po coś są!!!!
ZWOLNIJ szkoda życia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”