W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Oświetlenie wnętrza.

Sokar11
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.25
Typ nadwozia: Sedan

Oświetlenie wnętrza.

Post autor: Sokar11 »

Witam W moim sedanie mam oświetlenie typu OUB041098. CZy ktoś z Was wymieniał w nim żarówkę bo właśnie mi sie spaliła ale szczerze to nie wiem gdzie są jakieś zatrzaski aby podważyć i wymienić ta żarówkę. Nie chcę na chama ciągnąć aby nic nie pourywać.

Już sobie poradziłem. Po stronie włącznika, na krawędzi klosza znajdują sie dwa małe wyżłobienia za które trzeba wyciągnąć klosz.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, 17:37 przez Sokar11, łącznie zmieniany 1 raz.

Hospin

Post autor: Hospin »

Ostatnio jadąc nocą zauważyłem że nie świeci podświetlenie sterowania lusterkami pytanie do was mam takie żebyście sprawdzili u siebie i zobaczyli czy w ogóle ma to świecić czy po prostu się spaliło. Szczerze? może i nie świeci od początku kiedy posiadam autko tylko nie zwróciłem uwagi:-)
Jeśli u was świeci to może ktoś wie czy można to samodzielnie naprawić czy pozostaje ASO.

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Nie świeci wcale tylko opuszczanie szyb. Ten model już tak ma :P

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

U mnie w M sterowanie lusterkami chyba nigdy nie swiecilo

Hospin

No to widocznie ma nie świecić. Ciekawe dlaczego tylko szyby świecą kiedy w każdym aucie tej klasy sterowanie lusterkami świeci :-)
Mimo wszystko dzięki za info.

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Hospin pisze:w każdym aucie tej klasy sterowanie lusterkami świeci
Trza było Niemca kupić lub Japończyka albo z USA z ciągnąć

Hospin

Gandalf wej pisze:
Hospin pisze:w każdym aucie tej klasy sterowanie lusterkami świeci
Trza było Niemca kupić lub Japończyka albo z USA z ciągnąć
Po co ten cynizm.

Jest jak jest i nic nie poradzę. Mimo wszystko autko super.

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Hospin pisze:Po co ten cynizm
Bo lubię

Awatar użytkownika
Karlos

Post autor: Karlos »

A ja tak za niecale 20 zl upoekrzylem wnetrze swojego auta. Efekt super i w przyszlosci planuje zrobic jescze cos takiego z tylu. Mysle ze efekt tez bedzie super
Załączniki
20151209_215834-1.jpg
Karlos

Minis1

Post autor: Minis1 »

Karlos pisze:A ja tak za niecale 20 zl upoekrzylem wnetrze swojego auta. Efekt super i w przyszlosci planuje zrobic jescze cos takiego z tylu. Mysle ze efekt tez bedzie super
W jaki sposób podłączone?, wygląda całkiem fajnie :P włącza się po odpaleniu silnika czy na guzik ?

korona

Post autor: korona »

Podobne rzeczy można zobaczyć na stronach związanych z wiejskim tuningiem.

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Nie no całkiem fajnie, właśnie do czego się wpiołeśż?

Awatar użytkownika
Karlos

Wszystko jest pod zapalniczke wpiete bo mam rozgaleznik na 3 wejscia. Musze pomyslec nad zmidyfikowaniem aly wlaczaly sie podczas otwierania drzwi i bedzie fajniej. Ewentualnie na przycisk tak jak mowicie. Korona dzis w necie mozna spotkac duzo roznych rzeczy bo wlasnie do tego sluzy internet. Fora sa do tego by dzielic sie swoimi doswiadczeniami z innymi i wlasnie to chcialem osiagnac. Kazdy lubi to co ma i tyle. Natepnym razem pomysl w ten sposob "korona" a nie obrazaj innych z tego co zrobili lib wymyslili
Karlos

Awatar użytkownika
Karlos

Jak cos poprawie do nieomieszkam wrzucic pare zdjec zebyscie mogli zobaczyc i ocenic. Nie chce duzo zmieniac bo kia nie jest autem ktore mozna "ciezko tuningowac"😀
Karlos

korona

Post autor: korona »

de gustibus non est disputandum . Nie obrażam nikogo tylko wyrażam swoją opinie . gdyż do tego również jest forum . Mam do tego prawo jak i inni koledzy do czerpania inspiracji z różnych żródeł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie i elektryka”