W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Skrzypienie dochodzące z tyłu samochodu.

Minis1

Skrzypienie dochodzące z tyłu samochodu.

Post autor: Minis1 »

Witam, mam takie pytanie ostatnio zauważyłem że jak ktoś wsiada z tyłu do samochodu to słychać takie skrzypienie dochodzące z okolic kół i nie wiem czy to kwestia nowości czy coś jest zepsute i trzeba na serwis jechać aby sprawdzili, słychać to też jak się najeżdża na krawężnik kołem ale tylko przy otwartych drzwiach/oknach tak to nic nie słychać i to mnie zastanawia.. Samochód mam w sedanie przebieg to 1200+km.
Ostatnio zmieniony 31 gru 2017, 10:53 przez Minis1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Plastiki w nadkolach skrzypią nic niepokojącego, normalka :P

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Nie plastiki skrzypią tylko jak ktoś wsiada albo wysiada to ręczny spuść i nogę z hamulca zdejmij .to nie będzie skrzypieć :-)

Zablokowany

Wróć do „Problemy i pytania”