W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Czerwona Sedanka

Nasze auta.
tadzix86

Czerwona Sedanka

Post autor: tadzix86 »

Witam,
Pierwsza fotka, jutro odbieram auto z salon. Trzeba będzie dobrze auto sprawdzić. Mam nadzieje, że będę zadowolony. Na tygodniu dodam dodatkowe zdjęcia.
Zdecydowałem się na wersje XL z silnikiem 1.4 plus pakiet STYL dodatkowo opony na zimę.
Załączniki
rio.jpg
Tadek

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Jak kupowałem swoją Kiję to w Stylu były alufelgi, grzane fotele, grzana kierownica ..
Pozdrawiam
Churek

tadzix86

Dokładnie takie wyposażenie jest w moim modelu. Dodatkowo jeszcze zegary super-vision.
Tadek

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

OOOO to będzie nas 2 ze supervision w sedaniku tylko że ja se sam je dołożyłem. Ciekawy jestem jaki będziesz miał język na tych zegarach supervision i czy coś się zmieniło :D . A po za tym gratuluje super autka :P w wersji XL na pewno nie będziesz narzekać ;D

tadzix86

Dziękuje :) Jutro pewnie już sporo obadam i napisze jakieś wnioski z pierwszymi wrażeniami. Zanim zdecydowałem się na Rio brałem pod uwagę Skode Fabie kombi i Ibize ST. No ale opinia o silnikach 1.2 TSI przeważyła i kupiłem auto z zamiarem długie użytkowania minimum 5-6 lat. Ciekawe, że w cenie za RIO XL w sedanie dało się kupić również klasę C. Jeździłem Astra i Leonem. Astra w tej cenie miała zbyt słaby silnik i w połączeniu z tą masą było kiepsko. Leon super auto ale znów to TSI. No i należy też dodać wyposażenie kompakta w tej cenie jest podstawowe. Koniec końców jest RIO Sedan, czyli duża klasa B z dobrym wyposażeniem
Tadek

tadzix86

Już przed domem ;) W Warszawie cieżko będzie utrzymać tak czyste auto :) generalnie wersja XL daje rade.
Załączniki
rio2.jpg
Tadek

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Piękny kolor :D

tadzix86

Dzięki ! wybierałem między czerwonym a takim jak twój. Oba moim zdaniem najlepiej pasuja do RIO. PS supervsion w jezyku eng. Moja narzeczona powiedziała że na zime grzane fotele są dla niej stworzone;)
Tadek

tadzix86

dziś RIO zostało wyczyszczone w profesjonalnej myjni.
-Mycie zjonizowana parą suchą
-Mycie wnęk progów drzwi i bagażnika
-Mycie szyb
-Termiczne czyszczenie felg
-Ręczne woskowanie
-Nabłyszczanie opon
Dodatkowo karoseria została ręcznie wypolerowana politurą teflon.
Koszt 110 zł

Efekt końcowy mega, chyba nawet lepiej niż w dniu odbioru auta z salonu :)
Ostatnio zmieniony 09 maja 2016, 21:10 przez tadzix86, łącznie zmieniany 1 raz.
Tadek

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

tadzix86 pisze:karoserja
Błagam... :P

A samo czyszczenie pewnie w tej myjni, którą polecałeś?

tadzix86

Ło Panie, byk poprawiony.

Tak to ta na Popularnej. Efekt teflonu ma utrzymywać się do 4 miesięcy. Zobaczymy
Tadek

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Muszę kiedyś się tam przejechać skoro tak blisko ;)

tadzix86

Prawie Rok i 15 tys. Km.

Przyszedł czas na małe podsumowanie.
Auto spisuje się dobrze. Na szczęście nie miałem żadnych technicznych problemów.
Na plus na pewno wygląd i wyposażenie. Dobre spalanie średnia 6.5 L w Warszawie i trasy to dobry wynik.
Na minus to spasowanie plastików, czasem wydaja dziwne dźwięki no ale to auta za trochę ponad 50 tys.

Jak tak dalej pójdzie za 10 lat będzie 150 tys.Czyli tyle co igły z Aledrogo. Tak więc czeka ją cały żywot w mojej rodzinie.

Dalej wygląda jak nowa :)
Pozdrawiam:)
Załączniki
rio 1.jpg
rio 2.jpg
Tadek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje Rio”