W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Demontaż zagłówka.

Zrób to sam!
wilq

Demontaż zagłówka.

Post autor: wilq »

Witam.
Mam taki problem. Zakupiłem sobie pokrowce na fotele i mam problem z demontażem mocowania zagłówka. Czy ma ktoś dobry patent na wyciągnięcie tego plastikuż A oczywiście chciałbym żeby wyglądało to estetycznie. Będę wdzięczny za każdą rade.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2017, 18:00 przez wilq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
krzysztofek

Post autor: krzysztofek »

a wziął kolega instrukcję obsługi samochodu do rękiż dział 3 strona 7 :) Zdejmowanie i instalowanie zagłówków :) cytuje " aby usunąć zagłówek należy podnieść go do góry, a następnie nacisnąć przycisk zwalniający ciągnąc jednocześnie zagłówek do góry. Aby ponownie zainstalować zagłówek należy włożyć pręty zagłówka w otwory naciskając jednocześnie przycisk zwalniający. Następnie należy go wyregulować do odpowiedniej wysokości.
Uwierz instrukcja nie gryzie :) jeśli chcesz wyrwać mocowanie zagłówka to powodzenia prędzej go zniszczysz niźli usuniesz. Poza tym pokrowceż serioż daj se spokój :D

wilq

Post autor: wilq »

Drogi kolego xD.
Takie rzeczy to ja wiem lecz chodzi mi dokładnie oto aby zdjąć te plastiki z otworu w fotelu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Manuale”