W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Torby, siatka i mata do bagażnika.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Torby, siatka i mata do bagażnika.

Post autor: Cichy »

Torby do bagażnika. Koszt w Norauto ok 25 zł. Jedna niska i szeroka, druga węższa ale wyższa. Posiadają wygodne rzepy z dołu i z tyłu dzięki czemu stabilnie trzymają się na swoim miejscu. Bardzo przydatne do przewożenia różnych niezbędnych rzeczy których nie jesteśmy w stanie upchnąć przy kole zapasowym. Polecam wszystkim którzy lubią porządek w bagażniku.

Mata do bagażnika (rynienka). Wykonana z jakiegoś nieprzemakalnego nieco elastycznego plastiku. Nic się nie wyleje, oryginalna mata bagażnika zawsze pozostanie czysta. Bardzo przydatna rzecz, szczególnie zimą. Zakupiłem ją w Norauto, koszt ok. 50 zł. Moja mata nie jest dedykowana, jest trochę mniejsza niż dno bagażnika i zdarza jej się przesuwać w bok. Dedykowane maty które mają dokładnie taki sam kształt jak bagażnik kosztują chyba ok. 100 zł. Plusem mojej maty jest to , że bez problemu mogę zamocować torby do dna, ponieważ nie zajmuje ona całego dna bagażnika.

Czy ktoś z Was posiada takie akcesoria? Jeśli nie, to szczerze polecam.
Załączniki
DSC_0020.JPG
DSC_0028.JPG
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2013, 16:39 przez Cichy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

Fajny pomysł z tą matą , u mnie w sedanie jest siadka na pól bagażnika . Więc spokojnie ją zmieszcze w drugiej częsci .
Jacek

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

Popieram, ponieważ również posiadam - dywanik - gumę przykrywającą całe dno bagażnika - dzięki niej filc zawsze czysty i suchy, a rynienkę-gume wyciagam i wytrzepuje i jest git.
Natomiast torbę posiadam jedną - chyba taką jak Ty z lewej (tą wyższą - kupiłem w jakimś markecie (już nie pamiętam bo torba była również w poprzednim aucie).
Ale równiez polecam wszystkim te dwie sprawy !!!

grzech75

Post autor: grzech75 »

Torba to świetny wynalazek. Mam taką w Oplu już kilka lat, kupiłem na Allegro i jest bardzo przydatna.Wożę tam wszystkie luźne szpargały i nic nie zaśmieca bagażnika (rękawice do zmiany koła, latarka, mydło itp). Widziałem takie też w Lidlach albo w Aldim. Szczególnie pomocne są rzepy, dzięki którym można ją dosłownie wszędzie zamocować. Polecam.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

My mamy jedynie taką kupioną siatkę w bagażniku, ale i tak się przydaje :-D
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
mala_su

Post autor: mala_su »

ja mam dwie skrzynki skladane plastikowe, tez daja rade:)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Tomash pisze:My mamy jedynie taką kupioną siatkę w bagażniku, ale i tak się przydaje :-D
Siatka nieoryginalna jak rozumiem? Ja jak kupowaliśmy to zauważyłem taką siatkę w bagażniku w aucie w salonie i bardzo mi się to spodobało. Ale w mojej wersji takiej siatki nie było. Sprzedawca dorzucił mi taką siatkę, ale okazało się że jest ona za mała. A mógłbyś podać wymiary waszej siatki? Albo najlepiej zrobić fotkę, żeby było widać jak wy taką siatkę mocujecie i jak to wygląda. Bo uważam że na lato lepsza jednak siatka niż mata.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

CicheStudio pisze:
Tomash pisze:My mamy jedynie taką kupioną siatkę w bagażniku, ale i tak się przydaje :-D
Siatka nieoryginalna jak rozumiem? Ja jak kupowaliśmy to zauważyłem taką siatkę w bagażniku w aucie w salonie i bardzo mi się to spodobało. Ale w mojej wersji takiej siatki nie było. Sprzedawca dorzucił mi taką siatkę, ale okazało się że jest ona za mała. A mógłbyś podać wymiary waszej siatki? Albo najlepiej zrobić fotkę, żeby było widać jak wy taką siatkę mocujecie i jak to wygląda. Bo uważam że na lato lepsza jednak siatka niż mata.
Hah, siatka wymontowana jeszcze z Felicji, więc raczej nie pasuje idealnie ;D Jutro Ci podeślę, jak w garażu będę

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Spoko. Zrób zdjęcie jak to w bagażniku wygląda po zamocowaniu i podaj wymiary.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

OK ;-)

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

A tak wygląda mój kuperek od środka ;D
Załączniki
kuperek.jpg

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

W środku zamontowana oryginalna siatka do Rio :cool:

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

OK więc skoczyłem się do auta i porobiłem parę fotek dla Cichego. Siatki nie mierzyłem, bo w sumie i tak nie miałoby to sensu - jest to siatka jakiś nylonowych (bądź kij wie jakich) linek naciągniętych na "zamkniętą" gumkę. Całość rozciągnięta na fabrycznych plastikowych zaczepach w ściankach bagażnika. Fotosy:
Obrazek
Obrazek
I poszczególne haczyki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wy tutaj kombinujecie nad różnymi wkładkami, wanienkami... My mamy na to prosty sposób: stary kocyk (nawet w kolorze tapicerki ;> )
Obrazek
A teraz jeszcze kilka zdjęć auta:
Obrazek
Obrazek
I dla niedowiarków, że dziadkowym stylem jazdy nie da się osiągnąć siedmiu litrów :D
Obrazek
I z ustawionym fotelem "pod ojca" mogę kierować kolanami ;D
Obrazek
Obrazek
Pozdro jak komuś się to w ogóle przydało :devil2:

marcin8626

Post autor: marcin8626 »

ja mam podobna siatke na motor :) moge kask lub zakupy przewozic na siedzeniu

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Dzięki. Przydało się, już wiem że kupię taką siatkę na lato. Nawet w sumie haczyki nie potrzebne, wystarczy sama siatka. Trzeba tylko dobry rozmiar dobrać, żeby ze dwie reklamówki z zakupami pod spód wlazły.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”