W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Zakup Kia Rio 1.2 Salon Samochodowy

Say: Hello!
adiek

Zakup Kia Rio 1.2 Salon Samochodowy

Post autor: adiek »

Witajcie, być może stanę się posiadaczem Kia Rio 1.2. - jestem już jedną noga w salonie.
Odwiedziłem Euro-Kas w Katowicach byłem na jazdach testowych i tam niestety zaproponowali z symbolicznym rabatem. W salonie Moto na Paderewskiego już dorzucają czujniki parkowania tył i listwy boczne gratis.

Miał ktoś doświadczenie z salonem Moto na Paderewskiego? Euro-Kas raczej zbiera dobre opinie....

Pozdrawiam

czerwo

Post autor: czerwo »

Ja tam brałem po demonstracyjną.
Czujniki montowali 3 dni ...

adiek

3 dni montowali czujniki? Aż takie skomplikowane to nie jest.
Rozumiem że nie polecasz Kia na Paderewskiego?

czerwo

Post autor: czerwo »

Teściu tam serwisuje swoją Venge wcześniej serwisował Ceeda ale on robi 7tys km rocznie więc inaczej może do tego podchodzi :-)
Ja na gwarancji jeździłem na Giszowiec i chyba sporo osób poleci ten punkt.
Co nie zmienia faktu, że teść kupił tam Venge umówił się na dokładanie czujników a czujników nie założyli bo elektryk nie przyszedł do pracy ;D ale dostał auto zastępcze za darmo.

Awatar użytkownika
zalmen3
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L + tempomat
Silnik: 1,25
Przebieg: 99999
Kolor: wendy brown
Tapicerka: czarna
Typ nadwozia: hatchback
Inne auto / jakie?: Citigo

Post autor: zalmen3 »

Jak kupujesz to kupuj tam gdzie dadzą najtaniej - nowy samochód wszędzie będzie nowym samochodem, natomiast na serwis możesz jeździć do każdego innego salonu, więc nie ma się co zastanawiać jaki serwis jest tam gdzie kupujesz ;-)

adiek

Samochód zamówiony w salonie Moto na os. Paderwskiego. :-)
Kia Rio 1.2 hatchback wersja wyposażenia M (z klimatyzacją) + czujnikami cofania i listwami bocznymi. Kwota 42800 + ubezpieczenie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”