W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Skrzypienie miękkiej deski rozdzielczej wersja XL.

Awatar użytkownika
deXtro

Skrzypienie miękkiej deski rozdzielczej wersja XL.

Post autor: deXtro »

Cześć,

[shadow=black]Pytanie do kolegów posiadających wersję XL z panelem centralnym deski rozdzielczej wykonanym z miękkiego tworzywa.[/shadow]
Czy wam też trzeszczy w miejscu które zaznaczyłem strzałką ż? Aktualnie przy temperaturach oscylujących w granicach 0 stopni, dochodzi trzeszczenie na wybojach z tej okolicy deski. Trzeszczy nawet po przyciśnięciu palca. Nie wiem czy tak będzie również w lato bo auto mam ok miesiąca więc nie miałem okazji sprawdzić zachowania materiałów w wyższej temperaturze.

Nie wiem czy zgłaszać się z tym do ASO, żeby przypadkiem nie wyjśc na głupka :D
Załączniki
Przechwytywanie.JPG
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 09:14 przez deXtro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

U mnie w tym miejscu co wskazałeś na pewno nic nie trzeszczy .
Jacek

Edi1977

Post autor: Edi1977 »

U mnie również akurat tam nie trzeszczy. Dlaczego na głupka? Ja tam pytam o wszystko (niewykluczone, że mają mnie w ASO za takiego... :P). Tyle, że zwykle na tym się kończy. Niby coś tam sprawdzają, poprawiają, ale jak było tak jest. Moim zdaniem za taką kasę (XL) nic nie powinno trzeszczeć. U mnie najgorzej jest latem: zegary i okolice radia. Zimą jedynie osłona przeciwsłoneczna od pasażera czasami poskrzypi.

tadzix86

Post autor: tadzix86 »

Rio to tanie auto i trzeba nie przejmować się, że czasem coś trzeszczy. U mnie w sedanie wersja XL skrzypiała tylna kanapa.( jest o tym temat na forum) użyłem uszczelek do okien w miejsce kiepskiego spasowania blachy z plastikiem i teraz cisza ;) Jeśli ktoś marudzi to polecam zobaczyć test https://www.youtube.com/watch?v=NIrdRMhAE6U Dodam że testowany Renault Kadjar kosztuje ponad 100 tys zł. A nie 40-55 jak RIO;)
Tadek

Minis1

Post autor: Minis1 »

tadzix86 pisze:Rio to tanie auto i trzeba nie przejmować się, że czasem coś trzeszczy. U mnie w sedanie wersja XL skrzypiała tylna kanapa.( jest o tym temat na forum) użyłem uszczelek do okien w miejsce kiepskiego spasowania blachy z plastikiem i teraz cisza ;) Jeśli ktoś marudzi to polecam zobaczyć test https://www.youtube.com/watch?v=NIrdRMhAE6U Dodam że testowany Renault Kadjar kosztuje ponad 100 tys zł. A nie 40-55 jak RIO;)
Czytałem gdzieś w sieci że ten Renault Kadjar co jest na testach był na szybko składany i stąd to skrzypienie wszystkiego w nim. Podobno w wersja dla klientów już nie skrzypi ale nie wiem ja mam swoje Rio czasem coś zaskrzypi czasem nie :P

tadzix86

Post autor: tadzix86 »

Myśle że to nie auto przed-sprzedażowe. Zachar jak i Marek_Drivers testowali to auto i całe skrzypiało. Mieli różne wersje. Na necie są opinie że skrzypi na jazdach testowych i handlowcy zagaduja żeby tego słychać nie bylo :D RIO mało skrzypi czasem coś tam słychać ale szkoda życia na takie pierdoły.
Tadek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”