Wreszcie Rio Krzychu
Autor Wiadomość
 krzychu001 

Informacje
 #1  Wysłany: 2015-12-04, 16:20   Wreszcie Rio Krzychu

Witam wszystkich, od jakiegoś czasu siedzę na forum i czytam sobie różne informacje i opinie o rio. Wreszcie się zebrałem i kupiłem prawie nowe rio z salonu. Prawie nowe bo auto demonstracyjne ale baz jakichkolwiek wad na lakierze czy zarysowań w środku. Srebny sedan FL 1.2 z klimą w wersji M z przebiegiem 4750km. Powiem tylko że coraz dłużej nim się poruszam to bardziej mi się podoba. Zawsze miałem takie złomy po 12-15 lat bo każdy mi mówił jak to się nowego nie opłaca kupować że traci na wartości, wysokie opłaty, przeglądy w ASO i różne takie ale zapomnieli wspomnieć o autocasco, że to nowy samochód ze wszystkimi poduszkami działającymi i serwisem 3 letnim napraw gwarancyjnych. Mniejsza o większość Rio mi się podoba jestem nim mile zaskoczony. Myślałem że silnik 1.2 mnie nie będzie zadowalał ale tyle co ja w korkach stoję od świateł do świateł i ze 3 razy w roku w trasę to myślę że sprosta moim oczekiwaniom na te 20tyś km rocznie co robię. Jak będzie pogoda to wrzucę fotki jakieś. Pozdrawiam forumowiczów... Krzysiek

tadzix86 

Informacje
Wyposażenie: XL
Silnik: 1.4
Przebieg: 23000
Kolor: Czerwony
Pakiety: STYL
Tapicerka: Czarna
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: Nissan Note 2007
 #2  Wysłany: 2015-12-04, 17:36   

Gratulacje ! Też mam sedana i jestem zadowolony ;) Tak jak Ty słuchałem wywodów ile to nie traca i że za ta kase kupil bym 10 letnie BMW 7 w super stanie hehe :)
--------------------
Tadek

zalmen3 
VIP

Informacje
Wyposażenie: L + tempomat
Silnik: 1.2
Przebieg: 99999
Kolor: złocisty brąz
Tapicerka: czarna
Typ nadwozia: 5d
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
 #3  Wysłany: 2015-12-04, 20:29   

To sytuacja jak u mnie, tyle że ja mam HB z wyposażeniem L. No i mój miał o 1000 więcej przebiegu, ale to bez znaczenia, bo właśnie dziś stuknęło mu 30.000 - po 9 miesiącach :D Wcześniej najmłodszy samochód jaki miałem był 7 letni w momencie zakupu :devil: Silnik 1.2 jest wystarczający dla spokojnego kierowcy, czyli takiego jak ja, a przynajmniej spalanie też przyjemne:)
Przyjemności, szerokości i bezawaryjności ;-)
--------------------

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje