W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Dywaniki gumowe.

Minis1

Dywaniki gumowe.

Post autor: Minis1 »

Witam, zastanawiam się nad zakupieniem na zimę dywaników gumowych, oryginalnie posiadam welurowe, do kijanki i nie wiem czy dobry wybór, czy nie będzie nic przeszkadzać itp. Wybór aktualnie z linku poniżej, ponieważ mają gotowe otwory na zaczepy które są od nowości(nie wiem czy można je jakoś wyciągnąć). Nadwozie to sedan, z 2015.

Kod: Zaznacz cały

http://allegro.pl/kia-rio-iii-od-2012r-dywaniki-gumowe-geyer-i5837599547.html
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 09:10 przez Minis1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kiyanborsky

Post autor: Kiyanborsky »

Słuszny krok z gumowymi dywanikami. Oryginalne, welurowe dywaniki są do kitu, moim zdaniem.

W moim przypadku zamówiłem produkcję REZAW-PLAST (sprawdzone, pasują) - zarówno komplet chodniczków z osłoną tylnego "tunelu" do RIO III (na przednie mają zaczepy, o których wspominasz), jak i dywanik gumowy bagażnika (mają i do sedana, i do hatchbacka). W standardzie kolory są czarne, można również wykonać w kolorze beżowym lub popielatym na zamówienie.

Obrazek

Obrazek
Najlepsi przywódcy to tacy, których istnienia ludzie nie dostrzegają. Kiedy najlepszy z przywódców skończy swą pracę, ludzie mówią: „zrobiliśmy to sami”. [Lao-tse]

Zablokowany

Wróć do „Wewnętrzne”