W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Problem z klimatyzacją automatyczną.

Awatar użytkownika
kas602

Problem z klimatyzacją automatyczną.

Post autor: kas602 »

Cześć wszystkim.

Czy ktoś maił taki problem z klimatyzacją automatyczną? Niby wszystko działa, ale... Ustawiam strumień nawiewu na nogi i szybę, temperaturę na "Hi" i trzeci bieg wentylatora. Tak, jak mi pasuje. Tyle, że po wyłączeniu silnika i jego ponownym włączeniu pomimo tego, że na wyświetlaczu klimy wszystkie ustawienia są takie, jakie były poprzednio, to fizycznie nawiew jest ustawiony tylko na kratki na konsoli (wieje tylko "na gębę"), powietrze jest nieogrzewane. Po ponownym ustawieniu strumienia nawiewu i zjechaniu temperatury na "Lo" i ponownym ustawieniu na "Hi" wszystko wraca do normy. Przy tym wszystkim przestał działać termometr zewnętrzny i zamiast wyświetlać temperaturę wskazuje tylko pulsujące "---"

Wszystko to zaczęło się dziać dwa dni po przeglądzie w ASO... Jak ze wszystkim ;)
Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, 17:48 przez kas602, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

Termometr tez mi tak pokazywał , u mnie pomogło odłączenie na chwile akumulatora . A co do klimy , ja mam ustawione na Auto i reguluję tylko temperaturę i nawiew na szybę .
Jacek

Awatar użytkownika
kas602

Ciąg dalszy...

Termometr zaczął działać, ale wskazuje jakieś pierdoły. Teraz przy temp +2 stopnie według niego jest -41. No ale nic to... Nawiew zaczął żyć własnym życiem. Podczas jazdy sam się przestawiał, regulował i w końcu zdechł. Nic. Na panelu regulacji ciemność... Miał ktoś podobny problem? Bezpieczniki, przekaźniki, przewody całe.

Na dzień dzisiejszy laweta umówiona na poniedziałek, serwis na wtorek... Ryjak wk**wił mnie pierwszy raz.

Awatar użytkownika
rafix86

Post autor: rafix86 »

A może to wszystko przez to, jaką temperaturę niby zewnętrzną pokazuje? Skoro "myśli", że jest -41 stopni, to do tego się próbuje dostosowywać :lol:

Awatar użytkownika
kas602

Chyba to nie to, bo teraz wskazuje -12 (realna to około 0).

Wk*rw już mi przechodzi. Niech martwi się ASO. Z serwisem na odbiór ryjówki umówiłem się pod koniec lutego to dam tu znać co było.

Awatar użytkownika
kas602

Dzwonili z ASO, że zrobili i działa tak, jak powinno. Nie miałem czasu gadać to nawet nie wiem co było. Zapytam przy odbiorze ryjówki.

Awatar użytkownika
rafix86

Post autor: rafix86 »

Czekam na więsci :-)

Awatar użytkownika
kas602

Kronikarsko:
Podobno winna była wtyczka przy panelu sterowania klimatyzacji. Odłączyli, wyczyścili, podłączyli i działa. W międzyczasie jeszcze wymienili silnik wycieraczek. Ryjaka odbiorę z małym poślizgiem, bo koło 20 marca, to napiszę więcej o tych wycieraczkach.

Zablokowany

Wróć do „Usterki”