W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Witam wszystkich

Say: Hello!
Awatar użytkownika
Dima

Witam wszystkich

Post autor: Dima »

Witam wszystkich.. Dziś natrafiłem na Wasze forum i od razu się zarejestrowałem :) Póki co jeżdżę Skoda Citigo 2R13.. ALE co raz bardziej myślę o sprzedaży i kupna Kia Rio ( miedzy innymi ) bo jeszcze chodzi parę aut po głowię ;) Ale Rio jest na pierwszym miejscu ! Temu chce poczytać co tu piszecie- zalety, wady itd ;)

Pozdrawiam
"Detailing to nie hobby to styl życia"

ghost2255

Post autor: ghost2255 »

Witamy!
Ja zmieniłem VW up! na KIA RIO i póki co, jestem zadowolony ze zmiany.
Szczerze polecam.

Awatar użytkownika
niedzisiejszy

Post autor: niedzisiejszy »

Ja z kolei pozbyłem się "zachwalanej" Pandy po 5 miesiącach walki z tym europejskim cudem techniki. Pomimo dużej straty finansowej tej operacji, Rio w pełni mi to wynagradza.

Awatar użytkownika
Dima

Post autor: Dima »

ghost2255, Witam Kolegę ;) Faktycznie miałeś up :-) Ja ogólnie jestem zadowolony z citigo tylko ze brakuje mi z tylu drzwi i większego bagażnika troski.. no i jeszcze by się znalazło parę minusów, nie dopracowań hehe

niedzisiejszy, No co do Pandy to faktycznie nie zły wynalazek hehe Dzięki za opinie ;)

Ogólnie trochę wczoraj posiedziałem, poczytałem co nie co tu na forum i dużo się dowiedziałem już :cool: Podoba mi się to forum :-)
"Detailing to nie hobby to styl życia"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”