W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

KIA_fan się wita!

Say: Hello!
Awatar użytkownika
Tomash
VIP

KIA_fan się wita!

Post autor: Tomash »

No więc jestem sobie... Może zacznijmy od początku: pomysł tego forum zrodził się na stronie autowcentrum.pl gdzie jako pierwszy użytkownik pochwaliłem się Rio trzeciej generacji, a że nie miałem pomysłu na nick, niejako na przekór opinii przyjąłem nick KIA_fan. No i tak sobie egzystowałem tam przez ponad rok (na tą chwilę) jako 47mio letni kierowca z doświadczeniem. A teraz prawda, którą znało tylko kilka osób na aWc. Urodzony w 1998 roku syn posiadacza Rio. Ale nie czujcie się oszukani - wszystko co pisałem było zgodne z prawdą.
Jako jedna z pierwszych osób na Rio3.pl serdecznie witam wszystkich, którzy tu przybędą! Mam nadzieję, że nasze wspólne dzieło będzie się rozwijało i że będziemy razem na 150 000km, 7 lat i na dużo, dużo więcej!

Może jeszcze coś o zainteresowaniach... Rower, możliwie dużo roweru. W tym sezonie wraz z Churkiem bijemy nasze rekordy z aplikacją Endomondo :-D Lubię też rysować, ale to już chyba nikogo nie obchodzi ;-)
Załączniki
292426_427960367245268_1892842543_n.jpg
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Zobacz Tomek że nikt Cię nie skomentował :~ Witamy w klubie :D Jeszcze trzy lata i będziesz śmigał za kółkiem Rio. Spoko, jak lubisz to rysuj, mój brat rysuje (chyba ołówkami), ale on robi portrety twarzy.

oostrowski

Post autor: oostrowski »

CicheStudio pisze:Zobacz Tomek że nikt Cię nie skomentował :~ Witamy w klubie :D Jeszcze trzy lata i będziesz śmigał za kółkiem Rio. Spoko, jak lubisz to rysuj, mój brat rysuje (chyba ołówkami), ale on robi portrety twarzy.
Pomimo braku komentarzy przeczytałem z zainteresowaniem :-)
Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”