W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Malowanie lusterek zewnętrznych.

ghost2255

Malowanie lusterek zewnętrznych.

Post autor: ghost2255 »

Ostatnio myślę ad pomalowaniem na srebrno lusterek zewnętrznych. Chciałbym zrobić to sam, ale nie wiem jak je rozebrać, aby zdjąć same obudowy lakierowane.
Czy ktoś może już to robił i może podzielić się wiedzą? Jak zdjąć lakierowane obudowy, aby niczego nie połamać i nie uszkodzić?
Czy trzeba wyciągać wkłady, czy można bez ich demontażu?
Ostatnio zmieniony 16 gru 2017, 09:51 przez ghost2255, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kas602

Post autor: kas602 »

Po tym jak moja koleżanka małżonka zdjęła je wyjeżdżając z garażu mogę powiedzieć, że są na zatrzaskach i powinny dać się zdemontować bez rozbierania całej obudowy. Wystarczy ścisnąć od góry i dołu i szarpnąć. Aczkolwiek może ktoś tu ma jakieś schematy.

To, co piszę dotyczy oczywiście wersji XL. Nie wiem, czy to jakaś różnica w tym przypadku.

Awatar użytkownika
rafix86

Post autor: rafix86 »

Po co tak inwazyjnie i od razu malować - nie lepiej okleić? ;-)

Zablokowany

Wróć do „Zewnętrzne”