W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Z czym i jak często do ASO?

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

etunerrr pisze:Nie to żebym się czepiał, bo żaden ze mnie językoznawca- luźna sugestia, nie traktuj tego jako wytyku: może czasem wypada sprawdzić co jak się pisze.
Piszę jak kompozytor- to co na myśl przyjdzie a jăk bym sprawdzał to .....i wątek uciëkł

czerwo

Post autor: czerwo »

etunerrr pisze:
Gandalf wej pisze:Jak spojżałem pod maskę to gómki były
A w temacie, zauważyłem że w niektórych Rio linia drzwi kierowcy nie pokrywa się z tylnymi, tzn. są za nisko lub częściej za wysoko. Regulacja dla serwisu to pestka ;-)
Mi przednie już tak obwisły, że zahaczały o zamek. Jedyna metoda to siła*gwałt i ciągnąć do góry...

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Gandalf wej pisze:Piszę jak kompozytor- to co na myśl przyjdzie a jăk bym sprawdzał to .....i wątek uciëkł
Pisać co Ci na myśl przyjdzie, a pisać poprawnie w ojczystym języku to dwie różne sprawy...

Gandalf wej

f0ku5 pisze:
Gandalf wej pisze:Piszę jak kompozytor- to co na myśl przyjdzie a jăk bym sprawdzał to .....i wątek uciëkł
Pisać co Ci na myśl przyjdzie, a pisać poprawnie w ojczystym języku to dwie różne sprawy...
Z gramatyki w podstawówce Miałem 3 na szynach

Gandalf wej

f0ku5 pisze:pisać poprawnie w ojczystym języku
Ojczysty to Kaszubski :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie, przeglądy, ASO”