W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Naklejka na lusterka.

marcin8626

Naklejka na lusterka.

Post autor: marcin8626 »

fajny motyw, Naklejka na lusterka koszt okolo 210 zl w salonie, wiec nie tanio, a moze macie u siebie w miescie kogos kto zajmuje sie reklamami i bylby w stanie cos takeigo zrobic?
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2013, 16:31 przez marcin8626, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

też myślę nad oklejeniem lusterek - firm jest mnóstwo a sposoby: kupić materiał - okleinę i samemu lub dać na gotowo do jegomości. Tylko jeden dylemat jaka będzie tego trwałość.

Awatar użytkownika
djdrsosnowiec

Post autor: djdrsosnowiec »

Z informacji jakie udało mi się uzyskać po paru telefonach do firm które zajmują się oklejaniem wynika że trwałość takich naklejek to ok 5 lat.
Sam chcę mojej Vdovie okleić blachę. Kłopot w tym że jeśli zrobi się to częściowo - może być widać po kilku latach różnicę w wyglądzie lakieru. W miejscu gdzie naklejka graniczy z blachą może być widać różnicę na skutek promieniowania słońca jak również po wielu myciach.
Miałem wcześniej czarnego Lanosa i był to prawdopodobnie lakier na bazie ołowiu. Postawiony obok czarnej 3 letniej Hondy Accord - 10 letni Lani miał głębszy odcień czerni.
Mój plan zatem jest taki by oklejać w całości np. dach lub klapy. Wzory raczej odpadają - choć ubolewam ;)
Na lusterkach różnica w odcieniach lakieru nie powinna być bardzo widoczna :)

marcin8626

no własnie, albo samemu albo poszukac firm, dzis popisze maile i zobaczymy jaki bedzie odzew

marcin8626

znalazłęm firme, ktora to zrobi za 40zl :) jak dostane projekt to wrzuce i sami zobaczycie:D ktos bedzie chetny? na kolor czarny lub inny ?

Awatar użytkownika
JustynA
VIP

Post autor: JustynA »

fajne, podoba mi się , tylko że u nas są czarne lusterka. ale jakby biała nalepka to i nie trzeba było by zamieniać ich na "bogatsze" tylko obkleić i git :)

marcin8626

no wlasnie moge wybrac jaki kolor naklejka ma byc

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Jeśli się zdecydujesz to daj fotki jak to wygląda.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

W sumie nie wiem czy napisać to tutaj, czy pod postem JPA o stickerbombach, ale zamówiłem właśnie na tej stronce stickerbomba o w wymiarach 45x30cm na laptopa. Cena 15zł, więc ogólnie biznes oklejkowy jest dość tani :-)
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
sunset

tak, tylko na lapku masz płaską powierzchnię, a na lusterkach owalna więc bez podgrzanbia się nie obejdzie, zrerszta podobnie jest z oklejeniem wielu laptopów, noteboków z niepłaską klapą (np,: seria: aspire one - kształt klay to kropla falującą)

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Od tego są folie wylewane (do płaskich powierzchni są monomeryczne)
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
sunset

jak juz to polecam zacząć teorię od hydrografiki, a wujek google resztę powie, natomniast tak jak jeden z przedmówców napisał że trwałość to ok. 5 lat, więc gra jest warta, bo co jest bardziej trwale w naszym klimacie i kraju - felgi NIE, nalepki zewn NIE, więc jedynie wyposażenia wnętrza :-) :D

marcin8626

dobra, mam folie taka do oklejania samochodow, projekt juz zrobiony, szablon tez:D jutro wycinam i naklejam :) bede mial czarne i biale naklejki, ktos bedzie chetny? jak bede mial u siebie naklejone to zrbie zdjecia:)

Awatar użytkownika
sunset

czekam na fotki i życze powodzenia w dobrym-prostym wycinaniu i wyklejaniu :-)

Awatar użytkownika
mala_su

Post autor: mala_su »

czekam na zdjecia, bo juz chyba nakleiles?

Zablokowany

Wróć do „Zewnętrzne”