W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Parkingowa przygoda - rysa.

Jak dbacie o Wasze auta, jakich środków używacie, itp.
Blue90

Parkingowa przygoda - rysa.

Post autor: Blue90 »

Jakieś 2 miesiące temu kupiłem samochód z salonu, parkuję pod blokiem. Wczoraj zauważyłem, że ktoś zaszorował mi auto z przodu (prawdopodobnie wyjeżdżając równolegle), ślad był spory wyglądało to tak, jakby ktoś zbyt ostro wykręcił i osiadł się bród z jego karoserii. Po dokładnym umyciu została drobna rysa, praktycznie nie widoczna z odległości metra. Czytałem w warunkach gwarancji, że uszkodzenia lakieru należy zgłaszać, aby zachować gwarancję na lakier. Iść z tym do ASO i powiedzieć im o tym? Zgłosić sprawę do AC, żeby to poprawić? To mój pierwszy samochód i mogę być po prostu przewrażliwiony ;p
Ostatnio zmieniony 29 paź 2017, 09:45 przez Blue90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Nic nie zgłaszaj, najwyżej pokażesz przy okazji jak będziesz przegląd robił.

Awatar użytkownika
Rio3 Kex

Post autor: Rio3 Kex »

Jeżeli nie masz rysy do gołego plastiku ,to spróbuj przetrzeć pastą lekko ścierną.
Nie takie zarysowania kasowałem. ;-)

Awatar użytkownika
krzysztofek

Post autor: krzysztofek »

Ja powiem Ci tak pierwsza rysa boli najbardziej :P znam temat bo go przerabiałem fantastyczne słupki betonowe na parkingach o wysokości 40cm nie widać to to w lusterku jak się cofa i zderzak zaryty do czarnego plastiku, no cóż życie, całe szczęście tworzywo nie rdzewieje :P

Zablokowany

Wróć do „Kosmetyka aut”