W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Formuła 1 - jacyś fani

Luźne rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
wnuczak

Formuła 1 - jacyś fani

Post autor: wnuczak »

Po krótce. Od wielu lat jestem fanem Formuły 1, oglądam ile tylko mogę, a w zeszłym roku po raz pierwszy udało mi się zobaczyć na żywo wyścig o Grand Prix Austrii na torze Red Bull Ring w Spielberg.
W związku z tym pomyślałem, że w tym roku też warto się wybrać.
https://gpticketshop.com/pl/f1/f1-grand-prix-austrii/tickets.html
Czy jest może w towarzystwie jeszcze jakiś fan F1 ?
Ode mnie to ok. 700km. Propozycja jest taka, że na raz dojeżdżamy do miasteczka Ebensee( lub w okolice ok. 500km ze Szklarskiej Poręby), tam nocleg i w niedziele rano wyjazd na wyścig (ok. 1,5 -2h jazdy na tor). Po wyścigu powrót bezpośrednio lub nocleg po drodze, np. w Czechach.
Z ubiegłorocznego doświadczenie wiem, że bilety na trybuny nie mają większego sensu. Toro jest bardzo fajnie położony i cała strefa najtańszych biletów od północnej strony, obejmuje widok prawie na cały tor.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Faunem jestem jak najbardziej, ale chyba wolę oglądanie w TV :cool:

Byłem na żywo 2 razy - raz w Shanghaju i potem na Nurburgringu.

Oczywiście warto zobaczyć chociaż raz na żywo - ja oglądałem jeszcze przed "wyciszeniem" silników - wrażenie nie do opisania. Pierwszy raz urywa łeb, ale potem to już się człowiek oswaja i ...... wolę w TV :)
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
wnuczak

No powiem Ci, że nowe silniki na żywo robią również wrażenie, chociaż wiadomo - nie jest to już ten dźwięk.
Co do wyścigu w Austrii to ma fajny klimat bo miejsce bardzo ciekawie położone.
Do tego w zeszłym roku był rewelacyjny pokaz lotniczy. Kto wie czy nie lepszy id wyścigu ;-)

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Cała podróż na jedna osobę ile mniej więcej wychodzi?

Awatar użytkownika
wnuczak

Wiesz co w zeszłym roku robiłem tak:
Wyjazd Szklarska Poręba - Ebensee (ok.460km) w sobotę
Nocleg w Ebensee - ok. 30-40 euro od głowy ze śniadaniem w hotelu
Rano o 8 wyjazd na tor (ok. 2 godziny jazdy)
Bilety na trybuny 265 euro od głowy płaciłem, ale w tym roku zamierzam wziąć na łąkę od północnej strony toru i są po 90 euro z widokiem praktycznie na cały tor (oprócz prostej startowej), ale są telebimy ;-)
Potem powrót na raz ok. 580km.
Po wyścigu wyjechał byłem w domu ok. 2 w nocy z niedzieli na poniedziałek.
Trochę zwiedzałem jeszcze okolice w sobotę także łącznie ok. 1500km zrobiliśmy.
Do tego jeszcze winiety na Czechy i Austrię (65PLN + 8,5 Euro)
Generalnie sprawa się jeszcze u mnie nie wyklarowała na 100%, ale poważnie o tym myślę.

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Ja zawsze chciałem jechac na Hungaroring, bo to najbliżej :-P
Ale tak jak patrzę to takie wyjazdy chyba chwilowo nie są na moją kieszeń... :-(

Awatar użytkownika
wnuczak

Ode mnie bliżej jest do Austrii, a i po drodze okolica piękna. 😄
Fakt faktem, ze jest to dość droga przyjemność 😄

piotr900

Post autor: piotr900 »

Fanem byłem jak jeździł Robert Kubica, kiedy bylo BMW Sauber. W tamtym czasie bolidy wyglądały lepiej, było emocjonujące tankowanie:))). Teraz F1 jest dla mnie tylko przejściowym tematem- powodem jest pewnie brak polskiego kierowcy.

Awatar użytkownika
wnuczak

piotr900 pisze:Fanem byłem jak jeździł Robert Kubica, kiedy bylo BMW Sauber. W tamtym czasie bolidy wyglądały lepiej, było emocjonujące tankowanie:))). Teraz F1 jest dla mnie tylko przejściowym tematem- powodem jest pewnie brak polskiego kierowcy.
no to na pewno był złoty moment dla F1 w Polsce.
Chociaż dla mnie F1 była najbardziej fascynująca w latach 90. Pewnie dlatego, że byłem bardzo młody i inaczej postrzegałem pewne rzeczy. Tak czy inaczej sentyment pozostał.

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”