W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Perełka

Nasze auta.
Awatar użytkownika
miczarny84

Perełka

Post autor: miczarny84 »

Oto moja "Perełka". Zmówienie złożyłem w listopadzie, odebrałem w salonie w połowie grudnia 2015. Do dziś uważam, że to był najlepszy prezent pod choinkę :)

Na chwilę obecną mam 3200 km przebiegu i samochód sprawuje się rewelacyjnie. I w mieście i w trasie. Koleżanka przy pierwszej jeździe zapytała gdy stanęliśmy, czy przypadkiem nie zgasł. Silnik na jałowym pracuje tak cicho, że zagłusza go lekko włączony nawiew :P W trasie prowadzi się bardzo płynnie, a jak trzeba przyspieszyć, to przy 109 KM zachowuje się bardzo dobrze.

Nagłośnienie z głośnikami wysokotonowymi jest świetne. Muzyki słucha się czysto, nawet przy większych prędkościach. Funkcja odparowywania szyb zimą - rewelacja. Z resztą mógłbym się wypowiadać w samych superlatywach, szczególnie po przesiadce z Punto 2 z rocznika 2000.

Zdjęcie na komplecie kół zimowych.
Obrazek

Więcej zdjęć dorzucę po zmianie kół na letnie i umyciu :P

adiek

Post autor: adiek »

Super!
Gratuluję z zakupu i życzę zadowolenia z autka przez cały okres eksploatacji.
Ja mam silnik 1.2 i już dwa razy chciałem go zapalać na skrzyżowaniu bo nie było słychać silnika :-)

creas

Post autor: creas »

Widzę, że nasze autka różnią się chyba tylko kolorem :) No i moje jest o miesiąc z hakiem starsze. Wrażenia z jazdy mam dokładnie takie same. Chyba nigdy żadna "zabawka" nie sprawiła mi tyle radości. Co dzień rano cieszę się na wyjazd do pracy ;) Pozdrawiam i życzę wielu kilometrów bezawaryjnej jazdy!

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Pozdrawiam z okolic Białegostoku i życzę zadowolenia z Kijanki.

Awatar użytkownika
miczarny84

Perełka po zmianie żaróweczek świateł mijania i doświetlenia zakrętów na Philips WhiteVison. Gdyby kogoś interesowały te światełka, to opis zmiany w tym temacie: Żarówki Philips WhiteVision

Obrazek

Awatar użytkownika
miczarny84

Dziś Perełka zaznała kąpieli:

Obrazek

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Ja tez mam perełkę. Osobiście uważam że Rio w białym kolorze wygląda naprawde dobrze😊

Awatar użytkownika
miczarny84

Zastanawiałem się między białym, srebrnym i czarnym. Jak zobaczyłem stojące na parkingu u dealera podobne, to już wiedziałem z jakim kolorem będę zamawiał swoje :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje Rio”