W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Koszty I przeglądu w ASO - Warszawa.

ricki

Post autor: ricki »

Witam, ma ktoś jakieś doświadczenia z serwisem Kia we Wrocławiu czy Kaliszu bo te dwie lokalizacje wchodzą u mnie w grę. Na jaki wydatek przy pierwszym przeglądzie (23.03 będzie rok od zakupu Kia Rio sedan 1.2)?
No i może jakieś sugestie czy doświadczenia co robić a z czym można dać sobie spokój?
Pozdrawiam serdecznie

Rafael
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

Cześć,

W przypadku rocznego auta jest tylko wymiana oleju wraz z filtrem. Byłem ostatnio w GAM KIA Długołęka i pytałem o koszty po 1 roku. Wymiana oleju i filtra z ich olejem to koszt ok 250zł. Dodatkowo powiedzieli, że muszą zrobić przegląd lakieru za 120zł, aby gwarancji nie stracić na powłokę lakierniczą i uważam, że jest to trochę naciągane, bo powinno się to zrobić po 2 latach lub 30kkm. Za to koszty 2 przeglądu po 30kkm lub 2 latach to wydatek rzędu 1000zł z przeglądem lakieru, także o wiele drożej niż niektórzy tutaj piszą. Nie wiem jak z serwisem na ul. Szczecińskiej.

P.S. U Was też po 1 roku chcieli przy wymianie oleju sprawdzać lakier i czy to konieczne?

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Bylem niedawno w Kia Marvel pytalem o 1 wymiane oleju i słowa nie wsponnieli o przeglądzie lakieru. Koszt wymiany oleju 300 zł z materiałami.
Chce kupić swój olej. Mobil1 ,Lotos,Total który doradzacie koledzy i koleżanki?

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

Jacek

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Wypasiony olej. Mało znana firma sorry może nie potrzebuje reklamy tak jak inne koncerny. Ja robie małe przebiegi więc raczej wybiorę coś z firm o których pisałem wcześniej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie, przeglądy, ASO”