W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Pakiet Dealerski AC, jak działa?

Koszty użytkowania, ceny.
Blue90

Pakiet Dealerski AC, jak działa?

Post autor: Blue90 »

Ostatnio ktoś na parkinu stuknął mi samochód w bok, wgniecenie nie jest zbyt głębokie, ale za to dość szerokie. Mam OC+AC (PZU) w pakiecie dealerskim i dealer zapewniał mnie, że wysokość składki na ubezpieczenie będzie zależna od ryczałtu wartości samochodu w ciągu pierwszych 3 lat, ale na umowie nie ma zaznaczonej opcji ,,ochrona zniżek". Parkuję pod blokiem i tego typu wgnieceń/zadrapań pewnie będzie więcej i jeśli przez 3 lata mam mieć stałą stawkę, to pomyślałem że najlepiej będzie wszystko robić na AC. Napisałem maila do salonu z którym podpisałem umowę, ale w ciągu 2 dni nie dostałem żadnej odpowiedzi. Po tym czasie pewnie sprzedam auto i kupię używanego grata, żebym się tak nie przejmował kolejnymi uszkodzeniami... :( Myślałem nad wynajęciem garażu, ale koszt 200-250zł miesięcznie skutecznie mnie zniechęcił.

1. Czy rzeczywiście w pakiecie dealerskim mamy ,,stałą stawkę"?

2. Czy naprawy na AC wpływają potem na wysokość płaconej składki OC?

Załączam zdjęcie wgniecenia. Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koszty”