W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Jakie możliwe uszkodzenia?

vagabond

Jakie możliwe uszkodzenia?

Post autor: vagabond »

Witam forumowiczów.
Dziś cofając na ciemnym parkingu nie zauważyłem wysepki i z umiarkowaną prędkością na wstecznym przejechałem prawymi kołami przez 10-15 cm krawężnik. Z aktualnych wrażeń - chrupnęło, nie polecam nikomu ;)
Moje pytanie jest następujące - czy w przypadku opisanym powyżej jest ryzyko uszkodzenia jakiejś wystającej części zawieszenia lub silnika?
Na razie nie słychać i nie czuć nic podejrzanego.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2016, 08:16 przez vagabond, łącznie zmieniany 1 raz.

Minis1

Post autor: Minis1 »

Najlepiej schylić się i popatrzeć albo na podnośnik bo tak to wróżenie z fusów :P

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Jak chrupnęło to pewnie ta plastikowa dokładka pod zderzakiem uderzyła. Mogło się zdarzyć wiele nieciekawego, a mogło nic, jeszcze kwestia prędkości. Przy dużej prędkości można nawet uszkodzić felgę i oponę. Zajrzyj pod auto, sprawdź czy po postoju nic nie nakapało, obejrzyj opony i zobacz czy podczas jazdy nie czujesz nic podejrzanego. Tak czy siak nie przejmuj się specjalnie, ja ostatnio zjeżdżałem z wysokiego krawężnika na wprost, najpierw zeskoczyły dwa przednie koła, a później było nieprzyjemne uderzenie, aż zęby zabolały. :P Ale odpukać nic się nie stało.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Bez obejrzenia nic się nie wywróży ....
Pozdrawiam
Churek

Zablokowany

Wróć do „Problemy i pytania”