W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Obszycie kierownicy skórą.

Awatar użytkownika
djdrsosnowiec

Obszycie kierownicy skórą.

Post autor: djdrsosnowiec »

Sami chyba przyznacie że "kółko" w Rio jest trochę "cieńkie" :) Robię rozeznanie w cenach i usługach tego typu. Obszycie kierownicy to koszt ok 200 zł. Z kilku firm znajdujących się na Śląsku na forach internetowych na czoło wybija się "tapexpress". Wykonanie bynajmniej na fotach wygląda porządnie. Czy ktoś z użytkowników obszywał lub planuje ?
Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, 17:49 przez djdrsosnowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

nie obszywałem, lecz kupiłem skórzany pokrowiec - cały czarny i jest OK, bo tez mi ta kierownica za cieńko leżała w rękach :D + zmieniłem gałkę biegów również na skórzaną - więc jest mały komplecik: podłokietnik + kierownica + gałka zmiany biegów = black :D
teraz czas na inne wynalazki i pomysły, tylko żeby sie juz wiosna zrobiła !!!

Awatar użytkownika
djdrsosnowiec

Post autor: djdrsosnowiec »

Czy można foto ? :-)

Awatar użytkownika
sunset

zrobie fotki i wstawie w tym temacie ;-)

marcin8626

Post autor: marcin8626 »

i podaj link do aukcji jak cos :)

Awatar użytkownika
JustynA
VIP

Post autor: JustynA »

Byliśmy w sobotę w Auchanie i z Cichym widzieliśmy coś co nas powaliło. Piotrek myślał że to pokrowiec do samodzielnego obszycia kierownicy. Po dogłębnym rozeznaniu okazało się że to materiał i kawałek sznurka. Materiałem obkładasz kierownicę a sznurkiem owijasz sobie jak chcesz ten kawałek materiału ;p
i nie nie chodzi o TO tylko coś bardziej jak TO

a tu coś dla babeczek black flowers i inne flowersy
Obrazek
a tu cały komplecik hahaha Obrazek
ta to akurat dla niezorientowanych Obrazek

Mi osobiście pasuje NASZA kierownica, mam malutkie dłonie i jest w sam raz ^^

loserek

Post autor: loserek »

Ja do firmowego kupiłem na allegro i sam obszywałem. Wiadomo może idalnie nie jest ale kosztuje to 35 zł a nie 150zł
http://allegro.pl/pokrowiec-na-kierowni ... 29164.html
:P
Konrad

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Pomysł dobry. jeden kolega z AWC ma obszytą i wygląda to nieźle. Jak ktoś obszyje to dawać foty.

Zdjęcia Cichaczem ukradzione od Szibi86 , chyba się nie pogniewa :D
Załączniki
1.jpg
2.jpg

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

Z pakietem stylistycznym kierownica jest obszyta skórą...

Awatar użytkownika
sunset

djdrsosnowiec napisał/a:
Czy można foto ?

fotki fonem - sory za jakość jak trza będzie następne fotki to zrobie profesional sprzęt :-)

gałka zmiany biegów i kierownica kupiona w :
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=19887235

a podłokietnik, jak wcześniej w innym temacie pisałem to rzecz wynegocjowana gratis z montażem w salonie :-)
teraz czas na inne pomysły...
Załączniki
biegi.jpg
kier.jpg
podłok.jpg
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2013, 20:25 przez sunset, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
pstuszi

Post autor: pstuszi »

greey pisze:Z pakietem stylistycznym kierownica jest obszyta skórą...
Racja, jest :D

Martin

Post autor: Martin »

loserek pisze:Ja do firmowego kupiłem na allegro i sam obszywałem. Wiadomo może idalnie nie jest ale kosztuje to 35 zł a nie 150zł
http://allegro.pl/pokrowiec-na-kierowni ... 29164.html
:P
Jakiś czas temu, będzie coś ze dwanaście lat wstecz :D, pokusiłem się o takie rękodzieło artystyczne w posiadanym wówczas Fiacie PUNTO. Zawsze chciałem mieć "skórę pod ręką", taki powiew luksusu w siermiężnej wersji podstawowej, zapach, dotyk..., słowem zaszalałem na maksa ;D.
Robota trwała cóś za dwie godziny z okładem, napociłem się jak nieboskie stworzenie, bo naciągnąć chciałem wszystko maksymalnie, a efekt..., no cóż..., nie zwalał z nóg, ale też i siary nie było. Widać było rzecz jasna, że to taka Cepelia w mini wydaniu :lol:, ale na ówczesny czas zadowalało mnie to w stopniu wystarczającym, tym bardziej, że paluchy moje biedne, boląc mnie jeszcze później ze dwa tygodnie chyba od naciągania tej cholernej nici, przypominały mi jaki byłem dzielny i kreatywny :D..
Z czasem oczywiście samozachwyt malał, na szczęście wprost proporcjonalnie do opatrzenia się i przyzwyczajenia do tego rękodzieła, a wniosek z tej przygody jest taki, że raczej nigdy więcej się na taką "głęboką wodę" nie rzucę ;D, nie ma to bowiem jak obszycie fabryczne - elegancko, równiutko, bez mała niewidocznie, a efekt pod ręką pożądany jest. I o to chodzi !!, choć niestety nie u mnie, gdyż ponieważ moja wersja "L" takowego "powiewu luksusu" nie posiada..., niestety :~.

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

Niewiem gdzie to dodać .. zobaczcie jak po roku wyglada moja galka zmiany biegów..
Załączniki
20130613_154830.jpg

Awatar użytkownika
rio_pn

Post autor: rio_pn »

a co się stało z tą gałeczką ż?

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

A kremujesz często ręce ż?
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl