W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Srebrne 1,4 BL

Nasze auta.
Krajan

Srebrne 1,4 BL

Post autor: Krajan »

Witajcie
Chciałbym wam przedstawić nasze Rio 1,4 w wersji Business line z roku 2015.
Obrazek

Auto dość dobrze wyposażone: automatyczna klimatyzacja,czujnik parkowania tył, czujnik zmierzchu,deszczu, ciśnienia w oponach, płynu do spryskiwaczy, telefon, skórzana kierownica, elektryczne szyby. Lista dość długa :-)
Rio wizualnie spodobało nam się od razu. Dodatkowo jest przestronniejsze niż konkurencja jaką oglądaliśmy (Fabia,Clio, Fiesta, Corsa,Polo). Decyzja zapadła właściwie dość szybko i już po 2 tyg odebraliśmy auto z salonu.
Do tej pory od X 2015 zrobiliśmy przeszło 14 tysięcy kilometrów. Auto samo w sobie sprawuje się bardzo dobrze. SIlnik pracuje cicho a przy odpowiedniej jeździe można jeździć dynamicznie. Jedyne co mi osobiście przeszkadza to dość specyficzny układ prowadzenia, ale może to wynikać z przyzwyczajenia do Astry II którą jeżdżę na co dzień.

Kilka zdjęć z dzisiaj
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bardzo spodobały mi się przyciemniane szyby z tyłu. Zarówno z zewnątrz jak i ze środka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Takjak wspomniałem auto samo w sobie spisuje się bez zarzutu co nie oznacza że nie odwiedziliśmy serwisu :D
Obrazek

Pierwsza okazja miała miejsce w styczniu kiedy jadąc drogą o przednią szybę uderzył kamień. Szyba dość szybko zaczęła pękać i już na drugi dzień auto zostało odstawione do serwisu :-(
Obrazek

Kolejna wizyta była związana z przytarciem prawego boku przez moją ukochaną, kilka piw złagodziło szok :D
Obrazek

Nie wiem czy BL różni się np. tapicerką od innych wersjiż? U mnie wygląda to tak
Obrazek

Obrazek

Osobiście uważam że deska jak i cały przód wnętrza jest wykonany bardzo gustownie i nowocześnie jak za tą cene. Bardzo mi się podoba.
Obrazek

Na razie to tyle.Pomału myślę o zamontowaniu tempomatu bo często jeździmy z podbeskidzia w moje rodzinne strony. Niedługo otworzą wyczekiwaną prze ze mnie A1 koło Łodzi więc kolejna trasa przed nami.
pozdrawiam :-D
Ostatnio zmieniony 07 maja 2016, 12:32 przez Krajan, łącznie zmieniany 1 raz.

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Krajan pisze:Chciałbym wam przedstawić nasze Rio 1,4
I co dalej w opisie ?

Krajan

Pod pierwszym zdjęciem jest krótki opis
Jeśli nie widać to znaczy że coś mi uciekło :-|

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

A jakie paliwo ż?

Krajan

1,4 BENZYNIAK :D

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Super że jesteś zadowolony. Niezła fotorelacja, na pewno jakaś fotka trafi na klubowego fanpage. ;-)

Minis1

Post autor: Minis1 »

Przy prawym pokrętle od nawiewów, przez te dziurki leci powietrze zimne/ciepłe czy to tylko takie podziurkowane? Bo u mnie tego nie ma :D

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

To czujnik temp wewnetrznej :P

greg

Post autor: greg »

Witam
Suuper wygląda jednak mi rozsądek podpowiada (sedan) chociarz przód ładnieszy ma hatback :-)
Szerokości i bez awarii :-)
Greg

Krajan

Bagażnik jest mały ale jadąc z żoną na dwutygodniowym urlop udało się zmieścić:-) to oczywiście kwestia gustu jednak wizualnie sedan mi nie podchodzi

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Bagażnik jest w sam raz jak na tą klasę auta.
I mamy w nim dojazdówke bez dopłaty :-)
A na pewno jest bardziej pojemny i ustawny niż w
Clio 3 gdzie i tak koło zapasowe jest pod spodem auta.

adiek

Post autor: adiek »

kubeusz77 pisze:Bagażnik jest w sam raz jak na tą klasę auta.
A na pewno jest bardziej pojemny i ustawny niż w
Clio 3 gdzie i tak koło zapasowe jest pod spodem auta.
Hmm, Narzeczona ma Clio3 i bagażnik w nim jest raczej takiej samej pojemności co w RIO :-) według katalogu chyba też 288l.

W Kii są fajne schowki po bokach ale za to bagażnik w Clio jest wyścielony materiałem po bokach i tak szybko się nie porysuje.

Choć i tak w Rio mi się lepiej jedzie - przede wszystkim ciszej :D

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Masz racje w Rio w porównaniu do Clio 3 panuje cisza absolutna :P
A wykończenie bagażnika na pewno w Clio jest "bogatsze" a w Rio takie trochę
słabe w stosunku do kabiny.