W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

wakacje 2016

Luźne rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

wakacje 2016

Post autor: kubeusz77 »

Witam
Szukam wśród Was podpowiedzi, pomysłu na wakacyjny krajowy wyjazd.
Nie morze ,nie góry to gdzie?
Macie jakieś sprawdzone miejscowości,ośrodki wczasowe piszcie,czekam.
Bo urlop w pracy zbliża sie .... ;-)

Awatar użytkownika
miczarny84

Post autor: miczarny84 »

Ja uwielbiam nasze Tatry i zawsze z utęsknieniem czekam następnych wyjazdów. W tym roku będzie to wrzesień :) Ale jeśli nie góry i nie morze, to polecam dwie opcje.

Pierwsza to Mazury. Piękne, malownicze, ze sporą ilością małych, ciekawych miejscowości do obejrzenia. Jak dobrze poszukać, to w sezonie wakacyjnym trafia się sporo atrakcji festiwalowych, muzycznych, kabaretowych, jak i takich nad wodą, np. pływanie na byle czym w Augustowie.

Druga opcja, bardziej dla lubiących gwar miejski zamiast łona natury - Toruń. Jedna z piękniejszych starówek. W okresie wakacyjnym oferuje bardzo wiele atrakcji, z których ja najbardziej upodobałem sobie "Bella Skyway Festival" pod koniec sierpnia. Jest to kilkudniowy festiwal światła, którego główne atrakcje odbywają się nocą na starówce. Do tego polecam nocne zwiedzanie Fortu IV, muzeum piernika oraz wyskoczyć sobie do Solca Kujawskiego do JuraParku. Jak ktoś zechce się popluskać, to bardzo blisko jest też zalew w Kamionkach.

To tak pokrótce. Pozdrawiam :-)

greg

Post autor: greg »

Ja polecam bieszczady naprawde mnie urzekly ;-)
A jak ktos sie interesuje moze jedniodniowa wycieczka do kopalni GUIDO i szyb Luiza w Zabrzu wraz z sztolnią cos pieknego mozna poznac prace gornikow
Greg

Awatar użytkownika
marcinwlochy

Post autor: marcinwlochy »

Jak mogę to połowę okolice Rucianego-Nidy bajeczne miejsce dla każdego kto chce się zresetować odpocząć. Każdy znajdzie coś dla siebie :-D miłego odpoczynku.

msdiesel
Przebieg: 59000
Kolor: biały
Typ nadwozia: sedan

Post autor: msdiesel »

Ja polecę Kaszuby. Wdzydze Kiszewski, czy Gołuń, piękny kompleks jezior Wdzydzkich - można wynająć pokój w dobrym hotelu lub dla bardziej oszczędnych domek a nawet są pola namiotowe. Do zwiedzania sporo, nad morze blisko, Gdańsk można odwiedzić bo też niedaleko.

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP

Propozycji sporo,wielkie dzięki 😊
Znajomi jeszcze mnie namawiają na zwiedzanie Sandomierza i okolic.
Ponoć jest ładniejszy od oklepanego Kazimierza nad Wisłą.

Awatar użytkownika
miczarny84

Byłem tylko raz w Sandomierzu, ale to prawda: jest piękny.

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP

No,właśnie .Mniejszy od Torunia ale też z klimatem :-)

Awatar użytkownika
miczarny84

Nie tylko sam Sandomierz. Bardzo malownicze okolice do zwiedzania. A i na upartego rzut beretem w Góry Świętokrzyskie, żeby sobie wyskoczyć.

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”