W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Pękająca osłona airbaga na kierownicy.

Awatar użytkownika
lukaszzd

Pękająca osłona airbaga na kierownicy.

Post autor: lukaszzd »

Zasiadam dzisiaj za stery auta i moim oczą ukazał się widok jak ze zdjęcia. Nie wiem zrobiło się cieplej? Czy miał ktoś podobny przypadek rozwarstwienia się osłony airbaga na kierownicy? Byłem na serwisie zerknął pracownik i zrobił zdjęcie, stwierdził że będą dzwonić jak odezwie się centrala.
Załączniki
DSC_0492.JPG
Ostatnio zmieniony 17 gru 2017, 10:49 przez lukaszzd, łącznie zmieniany 1 raz.

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Nigdy nic takiego się u mnie nie zdarzyło, dziwna sprawa. Miałem już tą poduszkę wymienianą dwa razy (raz wypadek, a drugi raz problemy z logo Kia).
Niestety, problemy z logo są cały czas i już nie chce mi się z tym jeździć. Nie wiem o co chodzi, ale pod powierzchnią tworzą się takie jakby pajączki...

ziko1983

Post autor: ziko1983 »

F0ku5, za dużo trąbisz i napier... w poduchę, dlatego się robią pajączki:) Lukaszzd, tak na poważnie to myślę, że serwis bez problemu wymieni. Jedno pytanko: czy zakładałeś może samodzielnie tempomat? Chyba pierwszy taki przypadek na tym forum.

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Nie trąbię, ani nie "napier" w poduchę ;) Poza tym klakson przecież jest z boku kierownicy, a nie tam gdzie logo Kia.

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Ważne żeby wymienili na nowe

Awatar użytkownika
lukaszzd

Nic nie montowałem dodatkowego. Jedynie przy naprawie kolumny kierowniczej (jakieś hałasy) podejrzewam że element ten był demontowany. Ciekawe jest to że wczoraj rano tego niebyło a po całym dniu (w Szczecinie zrobiło się ciepło) pojawiło się rozwarstwienie.

Awatar użytkownika
lukaszzd

Poduszka zakwalifikowana do wymianyy, czekam na nową.

Zablokowany

Wróć do „Usterki”