W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Stuknięcie.

Kamil12

Stuknięcie.

Post autor: Kamil12 »

Witam. Od pewnego czasu slyszalne jest stukniecie z okolic silnika przy zmianie biegów, tez przy jeździe gdzieś gdzie silnik ma duzy opór (pod gore) dźwięk stuk strzał podobny do stygniecia silnika, ukladu wydechowego taki strzał, cykniecie wiecie o co chodzi to taki jest podczas jazdy? Ktos cos na ten temat wie? Pomoże? Z gory dzięki.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2016, 15:44 przez Kamil12, łącznie zmieniany 1 raz.

wojbest

Post autor: wojbest »

hej, ja jeżdżę 1.4 benzyną i zauważyłem, że przy wciskaniu pedału sprzęgła coś cyka z lewej strony kokpitu, jakby jakiś bezpiecznik albo przełącznik...

Kamil12

Ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na ten temat.

piotr900

Post autor: piotr900 »

u mnie czasem też coś tak cyka- ale w poprzednim samochodzie miałem to samo- dziwne. Nawet nie wiem co to jest i nie zagłębiałem się w temat.

Kamil12

Rozumiem no fajnie, że ktoś się podzielił opinią jeszcze.

Zablokowany

Wróć do „Problemy i pytania”