W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Jaką najcięższą przyczepę ciągnęliście swoim Rio?

Luźne rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
grzes195

Jaką najcięższą przyczepę ciągnęliście swoim Rio?

Post autor: grzes195 »

Pytanie skierowanie do posiadaczy haka. Jaką najcieższą przyczepe ciagliście swoim Rio i jak auto się spisywało?
Ostatnio zmieniony 16 gru 2017, 09:47 przez grzes195, łącznie zmieniany 1 raz.

ziko1983

Post autor: ziko1983 »

Przepisowo czy nieprzepisowo?:) Niestety, przyczepy bez hamulca możemy ciągnąć do dmc bodajże 450 kg i z taka masą auto będzie sobie radzić znośnie. Nie mam wagi, lecz jeśli wiesz, ile waży 1,7m3 wysuszonego drewna bukowego w kawałkach, to niejednokrotnie tyle właśnie ciągnąłem swoim autem. Generalnie z przyczepką jeżdżę z prędkością 80 km/h, obojętnie czy załadowana czy nie, i z uzyskaniem takiej prędkości nie ma problemu. Jednak z ładunkiem pod większe górki trzeba redukować do trójki, bo auto ma co robić. Spalanie przy spokojnym obchodzeniem się z pedałem gazu dobijało do 7l/100km.

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”