W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Wymiana końcówki drążka kierowniczego.

Zrób to sam!
Awatar użytkownika
grzes195

Wymiana końcówki drążka kierowniczego.

Post autor: grzes195 »

Witam czy ktos z Was wymieniał końcówke drążka kierowniczego? Mam przejechane 62 tys i na pierwszym przeglądzie na OSKP stwierdzili,że mam wywalony prawy drążek,i faktycznie jest luz,czy ktoś z Was to robil lub oddał do serwisu?

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

W kijance jeszcze nie (mimo 150 kkm) ale w innych samochodach tak. Pytanie: końcówka drążka czy sworzeń zwrotnicy ?

Jeśli wymieniać to z obu stron i wszystko - koszt niewielki a spokój wielki.

Bo potem jak wyskoczy w czasie jazdy to będzie wielka d...... :)
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
grzes195

Napewno koncowka bo jak sie sciagnie koło to widac jak sie rusza sama koncówka. No coż takie mamy wspaniałe drogi w tym kraju. Juz zamowilem koncowke za 79 zl + zbieznosc 110 + wymiana 0 bo bede sam robił.Tylko zastanawiam sie czemu wspaniałe aso tego nie wykryło skoro robia niby kompletny przeglad a na OSKP byłem 3 tyg po wizycie w ASO a diagnosta smial sie jak to robia przeglady w ASO,mowił ze dobrze auto umyja ale gorzej wlasnie z takim przegladem.

marc88
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: XL
Silnik: 1.4
Przebieg: 108000
Kolor: brązowy
Tapicerka: brązowa
Typ nadwozia: hatchback

Post autor: marc88 »

grzes195 pisze:Tylko zastanawiam sie czemu wspaniałe aso tego nie wykryło skoro robia niby kompletny przeglad a na OSKP byłem 3 tyg po wizycie w ASO a diagnosta smial sie jak to robia przeglady w ASO,mowił ze dobrze auto umyja ale gorzej wlasnie z takim przegladem.
Szkoda słów, jak mówił jeden mgr inż. do drugiego: "jak pomyślę jakim jestem inżynierem, to boję się pójść do lekarza..."

Awatar użytkownika
grzes195

Koncówka wymieniona. Zajeło mi to chyba z 30 min. Serwis zignorował uszkodzenie chociaż rzucał się w oczy,a kolo mieli sciągniete i ta duża nakrętka na piaście była posmarowana smarem...chyba bede w tej sprawie dzwonić do Warszawy. Jutro jade na ustawienie zbieżności.
Załączniki
1.gif
2.gif
5.gif
3.gif
4.gif

ghost2255

Post autor: ghost2255 »

Naprawdę wymieniłeś tylko 1szt?
CHUREK ma rację, pewnie zaraz padnie druga i znowu będziesz płacił za zbieżność.

Awatar użytkownika
grzes195

Jak narazie 1 szt,druga jest jak na razie ok.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Manuale”