W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Szkoda podczas naprawy w warsztacie.

Blue90
Posty: 11
Rejestracja: 22 lut 2016, 23:43
Lokalizacja: Gdańsk

Szkoda podczas naprawy w warsztacie.

Post autor: Blue90 »

Wiem, że to nie ten temat, ale tutaj zagląda najwięcej osób i potrzebuję pomocy...

Miesiąc temu ktoś stuknął mi samochód na parkingu, zleciłem naprawę w najbliższym ASO a oni podzlecili ją jakiemuś innemu warsztatowi. Wgniecenie zostało WYKLEPANE (samochód ma 4 miesiące i AC w pakiecie dealerskim), a przy okazji zrobili mi kilka drobnych wgnieceń na naprawianym elemencie wyglądających jak drobne wgniecenia po gwoździu i na części powyżej jest drobne zdarcie lakieru...

Co robić w takim przypadku? Nie mam pojęcia co z tym zrobić...
Ostatnio zmieniony 15 sty 2018, 08:54 przez Blue90, łącznie zmieniany 2 razy.

Minis1
Posty: 44
Rejestracja: 29 maja 2015, 13:47
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Minis1 »

Najlepiej zgłosić w tym ASO że praca została wykonana nie fachowo.. Ale pewnie będą mieli obiekcje że od razu na miejscu podczas odbioru nie zgłosiłeś tego i że sam mogłeś to zrobić..
Które ASO w Gdańsku oddało auto do innego warsztatu?

Blue90
Posty: 11
Rejestracja: 22 lut 2016, 23:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Blue90 »

Te wgniecenia zgłosiłem od razu przy odbiorze, a odprysk lakieru dopiero kilka godzin później). Samochód oddałem do salonu Autopol Noskiewicz w Toruniu, decydujące było położenie salonu, ponieważ nie chciało mi się jeździć do Bydgoszczy, tym bardziej że nie otrzymałbym samochodu zastępczego.

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie, przeglądy, ASO”