W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

czy ASO nie porysuje kokpitu przy rozbieraniu

+ i -
przemox

czy ASO nie porysuje kokpitu przy rozbieraniu

Post autor: przemox »

Temat trzeszczenia w kokpicie był już poruszany i wiem, że to nic nowego. Mam zamiar dać do ASO, by to usunęli, bo strasznie mi to obniża komfort jazdy. Ale mam jedną wątpliwość - czy demontaż nie jest na tyle skomplikowany, że fachowcy z ASO porysują gdzieś deskę?

Awatar użytkownika
krzybiel

Post autor: krzybiel »

Zrób dokładne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości przed oddaniem i poinformuj o tym fakcie pracownika, który będzie przyjmował auto do serwisu. Przy odbiorze auta, dokładnie w ich obecności sprawdź stan deski. Jak będą rysy, to od razu żądaj wymiany deski, każdy sąd konsumencki przyzna Ci rację, a dalej każdy sąd cywilny. Mi tak porysowali kapę od motocykla w serwisie hondy, sprawa trwała ponad 6 miesięcy ale wygrałem bez problemów w sądzie cywilnym.
Ale pamiętam jak kilka lat temu w seacie ibizie, jak zdejmowali deskę do wymiany climatronika, to przecięli fotel pasażera :( na szczęście temu serwisowi zabrali już autoryzację :)
Ostatnio zmieniony 08 cze 2016, 13:13 przez krzybiel, łącznie zmieniany 1 raz.

przemox

Dobra rada. Pewnie najłatwiej porysować przy śrubach... Pytanie tylko, w jakim są miejscu?

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

przemox pisze: fachowcy z ASO
- daj bóg, żeby to byli fachowcy.

Pytanie czy rozbierają kokpit czy tylko psikną silikonem tu u ówdzie .... :D
Pozdrawiam
Churek

czerwo

Post autor: czerwo »

Demontaż nie jest ciężki. Oni podcinają klej z przedniej szyby i dają taśmę materiałową na krawędź kokpitu.

przemox

czerwo pisze:Demontaż nie jest ciężki. Oni podcinają klej z przedniej szyby i dają taśmę materiałową na krawędź kokpitu.
To znaczy, że nie rozbierają kokpitu?

czerwo

Post autor: czerwo »

Rozbierają, rozbierają. Ale składany jest na tyle prosto, że nie powinno się nic porysować :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zalety i wady”