W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Dziwne szarpanie, czyżby ESP?

przemox

Dziwne szarpanie, czyżby ESP?

Post autor: przemox »

Kilkakrotnie podczas jazdy dziwnie szarpnęło autem - mam wrażenie, że z tyłu. Raz było deszczowo, ale innym razem chyba suchutko. Szarpnięcie było ostre i nieprzyjemne. Co to mogło być? Czy nie np. wadliwe działanie ESP (w poprzednim aucie nie miałem, więc nie mam doświadczenia). Piszcie, co sądzicie, bo objaw ten bardzo mnie niepokoi. Zadaniem ESP jest stabilizacja toru jazdy, a ja miałem dokładnie odwrotne odczucie!
Ostatnio zmieniony 31 gru 2017, 10:25 przez przemox, łącznie zmieniany 1 raz.

przemox

Post autor: przemox »

Cóż skończyło się na tym, że pojechałem do ASO (w końcu po coś jest ta gwarancja) i komputer nie wykrył żadnych błędów działania ESP. Być może jest tak, że nie potrafiłem ocenić prawidłowości działania tego rozwiązania - wcześniejsze auta nie miały ESP.

Zablokowany

Wróć do „Problemy i pytania”