W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Olej silnikowy.

Awatar użytkownika
homaro

Olej silnikowy.

Post autor: homaro »

Dzień dobry
Temat pewnie już był ale nie mogę się dogrzebać odpowiedzi:
Jakim olejem są zalewane silniki w autkach fabrycznie nowych. Mam Kijankę od 8 miesięcy przebieg 9000km. Wymianę oleju planuję jak przewiduje serwis po 15000 lub roku -co będzie pierwsze :):) . Wybieram się w dłuższą trasę i pasuje wiedzieć jaki olej wrazie "W" uzupełnić. Autko co prawda nowe nic się z nim nie dzieje ale............ wicie rozumicie lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć:):)
Wiem dziwna sprawa że nie interesowałem się tym do tej pory , pytanko do serwisu odpada bo weekend a jutro w trasę będę wdzięczny za zainteresowanie i szybką odpowiedź.
homaro
Ostatnio zmieniony 12 lis 2017, 11:33 przez homaro, łącznie zmieniany 1 raz.
Homaro

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Myślę ze nie masz sie o co martwić bo jeszcze nie czytałem na forum zeby Rio zjadło olej pomiedzy przegladami

Awatar użytkownika
homaro

Post autor: homaro »

Zapewne masz rację , ale czuję taki dziwny dyskonfort z powodu niewiedzy:)
Homaro

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Jest tu na forum osobny wątek o oleju.
Poczytaj sobie. Wazne zeby był syntetyczny 5W30

Zablokowany